Modlete se za nás, prosím, v následujících dnech by měla být vytoužená koupelna útulku hotova! A pak už zase další stavební a další práce! Rekapitulace činnosti Mariánského společenství, sbírka trvá, děkujeme vám předem!

Naši milí čtenáři, modlitebníci, podporovatelé,

po týdnu „blogového mlčení“ (byli jsme s Mariánským společenstvím na misi a já mimo dosah internetu) tento týden podávám zprávu, jak jsme s prací daleko.

Minule jsem informovala:

https://petrabostlova.wordpress.com/2018/08/01/stavba-a-rekonstrukce-utulku-posledniho-casu-marianskeho-spolecenstvi-stoji-uz-nekolik-dni-to-nesmime-nechat-pomozte-nam-to-zmenit-prosime-pravidelna-rekapitulace-nasi-cinnosti-sbirka-trva-dek/

Stavba koupelny v útulku svatého Alexandra Jeruzalémského se milostí Boží zase rozjela, ba co víc, v následujících dnech by měla být dokonce dokončena! Moc se za nás modlete, protože tomu i odpovídá tlak zednosatanistů, který je proti nám vyvíjen! Dnes například to už bylo fakt šílené.

Jak víte, už chybělo „jen“ do koupelny přivést vodu. Jenže to „jen“ právě vůbec nebylo lehké! Koupelna bez vody jaksi nejde, a k tomu voda je ze studny svatého pramene Pána Ježíše, původního pramene tamějšího kláštera, který se nám milostí Boží tehdy podařilo navrtat! Proto takové boje, zednosatanisti usilují přivedení zmařit. Modlete se za nás, prosím, brzy vás budu aktuálně informovat.

Ještě tedy pár dní práce, vše už je na toto dokončení koupelny dokoupeno a přichystáno.

 

A už je potřeba mít nachystáno na další kroky!

Musí se dodělat podlaha ve druhé poutní místnosti – koupit polystyren, hydroizolaci, to vyjde na cca 5 000 korun. Koupit kovovou konstrukci na zpevnění, ta vyjde na cca 12 -15 000 korun, samozřejmě opět sádrokarton. Chybí ještě celkem troje dveře a vchodové dveře, dvoje dveře v první poutní místnosti, ty celkem za cca 5000 korun (ty jsou jistě počítány do kompletizace poutní místnosti, takže zvláště ty spěchají!) a jedny dveře do druhé poutní místnosti a vchodové dveře.  Všechny dosud chybějící dveře nás celkem vyjdou na cca 12 000 korun.

 

Samozřejmě útulky nekončíme, i když jsou tak zásadní!

 

Dále pracujeme a spěcháme, aby všechny stavební dodávky a osobní auta příslušející k útulkům a poutní auta byla v naprostém pořádku – schopná vyjet. Jak už jsem mnohokrát říkala, právě položka motorových vozidel patří do kategorie finančně nejnáročnější. Ta nás příjde na několik desítek tisíc korun týdně.

Další výdaje na misi přicházejí postupně.

 

Prosím, ani o prázdninách a dovolených na nás nezapomínejte, že tu jsme a s prací ani na chvilku neustáváme, s výjimkou krátkého nočního spaní. Času je žalostně málo. Proto musíme spěchat, jak nejrychleji dovedeme.

 

Pomůžete nám, prosím? Vaší modlitbou a finančním příspěvkem podle Vašich možností.

 

Čísla účtů neměníme, znáte je, jsou stále táž:

134238583/0300 (Era)

 

2200438778/2010 (Fio Banka)

670100-2215221088/6210 (mBank)

1690137016/3030 (AirBank) – speciálně na příspěvky na auto pro kardinála Duku, které Panna Maria pro čas pronásledování pro něj chce mít, viz zde: https://petrabostlova.wordpress.com/2018/05/26/zjeveni-panny-marie-ktere-rozpoutalo-sbirku/

2200438778/8330 (Fio Banka ze Slovenska)

Ze zahraničí: IBAN: CZ6520100000002200438778
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Pomůžete nám, prosím, příspěvkem na shora uvedená čísla účtu a modlitbou, prosím?

 

Nezapomínejte se za nás permanentně modlit, prosíme

 

Děkujeme předem za vaše příspěvky a modlitby, prosíme o ně a doufáme

 

Nechť Bůh Otec žehná, vede a chrání všechny dobré dárce a jejich rodiny

+++

Petra Bostlová, představená Mariánského společenství

 

 

Reklamy
%d bloggers like this: