POZVÁNKA DO PRAŽSKÉ KATEDRÁLY: Biskupské svěcení! Už zítra! Jenže…Modleme se za nového biskupa! Proč? Čtěte v článku, tady něco hódně smrdí! Aneb Jak černý papež František lest políčil!

Biskupské svěcení Mons. Zdenka Wasserbauera

V sobotu 19. května 2018 se při mši svaté v 10 hodin v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha uskuteční biskupské svěcení Mons. ThLic. Ing. Zdenka Wasserbauera,Th.D., nynějšího generálního vikáře pražské arcidiecéze. Novým pomocným biskupem pražské arcidiecéze ho 23. ledna jmenoval Svatý otec František.

Hlavním světitelem bude kardinál Dominik Duka OP, arcibiskup pražský; spolusvětiteli budou Mons. Vojtěch Cikrle, biskup brněnský a Mons. Jan Vokál, biskup královéhradecký. Pro usnadnění přístupu účastníků svěcení do katedrály budou u vstupu přes Prašný most (od zastávky tramvaje č. 22) a při vstupu na I. nádvoří Pražského hradu (z Hradčanského náměstí) zřízena v rozmezí 8.00–9.45 hodin zvláštní kontrolní stanoviště označená tabulí Vstup na bohoslužbu. Do katedrály pak bude možný vstup v rozmezí 8.45–9.45 hodin.

Zdroj: http://www.apha.cz/2018/oznameni/biskupske-sveceni-mons-zdenka-wasserbauera

 

Otce Wasserbauera osobně neznám, nevím, k jaké straně patří. Jenže: tak jako tak černý papež František lest připravil! Proč?…

Že otec Wasserbauer bude pomocným biskupem pražským, se tak nějak samo sebou rozumí…A titulárním biskupem se stává, výběrem Františkovým…pozór!…Butrintu!

„Jako titulární biskupský stolec přidělil papež František Mons. Wasserbauerovi Butrintskou diecézi (Dioecesis Buthrotia).“…

Kde to je? To je někde v Africe? Řeknete si třeba? Né, to je v jižní Albánii! To víme naprosto přesně!

/“…Toto dávné biskupství na jihu dnešní Albánie při hranici s Řeckem patřilo do poloviny 8. století do římského patriarchátu a posléze přešlo pod Konstantinopolský patriarchát. Vykopávky starověkého a raně středověkého města Butrint byly díky svému rozsahu a stavu zachování zapsány v roce 1992 na seznam světového dědictví UNESCO.“ – NO FAKT!/

Panna Maria nás tam totiž na naší velké balkánské pouti před třemi roky žehnat poslala!! Každou noc se tam totIž dějí lidské oběti!! V obrovském měřítku! (Jakmile se zavřou brány pro turisty…:-( )

 

Dovolte mi tak vás provést Butrintem…- rájem pro křesťanské archeology, kterým jsem, ale zkázou pro biskupy!! Protože v tomhle Butrintu, žádné kostely nejsou!! Ani věřící! Ale jen a jen archeologické vykopávky…(„země duchů“)… a tuny očumujících turistů! A v noci lidská jatka!!

Vítejte v pravdě! 😦

 

Pohled na ostrov shora

 

Pohled na ostrov

 

starověké vykopávky v Butrintu…(pohanské-římské a raně křesťanské)

but112

but16

but14

but11

but10

but7

but5

but4

but3

but1

but2
Baptisterium

 

Biskupská katedrála titulárního biskupa otce Zdeňka Wasserbauera!

 

TO JE SÍLA, CO??

 

Petra Bostlová

 

Reklamy
%d bloggers like this: