Útulek v Rožmitálu pod Tremšínem – smrtící rána satanismu v Čechách!!

Z úterý na středu, ze svátku Panny Marrie Guadalupské na svátek svaté Lucie (!), zjevila se Panna Maria!

Znovu nás vyzvala ke koupi útulku v Rožmitálu pod Tremšínem+ a znovu podtrhla jeho důležitost v boji proti satanismu v Čechách! Přikázala nám, že jej, tento útulek, musíme pořídit tak, aby nejpozději do 30. dubna stál v tomto útulku zaparkovaný požehnaný vůz, jak Panna Maria vždy říká – kočár – Jejího milovaného syna Carla Caffarry a toto zaparkování způsobí VYHNÁNÍ SATANISMU Z ČECH! ANO, SLYŠÍTE SPRÁVNĚ! PO TOLIKA STALETÍCH!

https://petrabostlova.wordpress.com/2017/12/09/utulek-v-rozmitalu-pod-tremsinem-dalsi-operny-bod-v-boji-proti-satanu-uskutecneme-ho-spolecne-vyhlasuji-sbirku/

Existence útulku v Rožmitálu pod Tremšínem je vyvrcholením protisatanistké spojnice, obklíčení satanismu v Brdech a čarodějného kopce Baba Praga, kopce démona a bývalé čarodějnice Baby Pragy, po které bylo pojmenováno celé dnešné hlavní město naší země (!) a není samozřejmě náhodou, že protisatanistické auto má být zaparkováno v tomto útulku právě do 30. dubna!

Máme si také všimnout významu slova „Rožmitál“! Z ní z toho: Roš=hlava, Mital…

MittalAcelor! Světová jednička ocelářských firem! Indické rodiny Mittal!

Tohle došlo té noci mezi satanisty:

„Alarm! Chtějí koupit Ros Mittal!“ via sms 13.12.2017

Také vám příjde hodně divné, že indická rodina nese jméno Mittal?! To zní hodně neindicky, že? Hlavní člen, Lakšmí, majitel právě oceláren, přitom nese jméno indické bohyně Lakšmí. Rodina expanduje vlastně ve všech vůdčích směrech současné společnosti, hlavně ale ve výrobě oceli. Lakšmí skupoval skomírající ocelárny a dával jim nový impulz, takový, že se z něj stala jednička ocelářkých magnátů!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Mittal

Je třeba si položit otázku: kde našel nové odběratele oceli, natolik, že odumírající ocelářské podniky vzkřísil z mrtvých?! Bez odběratelů to nejde!

Nechce se tomu ani věřit…Ale: v pekle, podle očitých svědků, je všechno z oceli (!), kádě na mučení lidí-duší atd., všechno je z oceli! Když samo peklo v poslední roky tolik expanduje a snaží se utrhout ještě co nejvíc, nejedná se náhodou o tento  takový ďábelský konktrakt\!!!!

Vypadá to žel velmi sice odvážně, zato pravdivě 😦

Opravdu Lakšmí Mittal prodává svou ocel peklu??!!!

Přitom ani Rožmitálů nemáme v naší zemi poskrovnu…Rožmitál pod Tremšínem, Hostýnem, Radhoštěm, na Šumavě…Proč tolik Rožmitálů?!

TÉMATU SE BUDEME DÁLE, JAK SE BUDEME DOZVÍDAT NOVÉ SKUTEČNOSTI, NADÁLE VĚNOVAT!

 

Pomůžete nám, prosím, pořídit tento tak důležitý útulek posledního času v Rožmitálu pod Tremšínem? Prodává se za 90 000 korun.

Čísla účtů, kam můžete posílat svůj příspěvek, jsou:

pro Českou republiku: 2200438778/2010

pro Slovenskou republiku: 2200438778/8330

posíláno ze zahraničí: IBAN: CZ6520100000002200438778, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Děkujeme vám všem, kteří pomůžete a přispějete

 

Petra Bostlová, představená Mariánského společenství

Reklamy
%d bloggers like this: