NA PŘÍPRAVU PŘED ANTIKRISTEM MÁME UŽ JEN POSLEDNÍ TÝDEN! POMOZTE NÁM DOKONČIT PŘÍPRAVY, PROSÍM!

NA PŘÍPRAVU PŘED ANTIKRISTEM MÁME UŽ JEN POSLEDNÍ TÝDEN! POMOZTE NÁM DOKONČIT PŘÍPRAVY, PROSÍM:https://petrabostlova.wordpress.com/2017/01/08/prichod-antikrista-varujte-vsechny-pred-josipem-braco-na-setkani-s-nim-nechodte-a-do-oci-se-mu-nedivejte/

 

..všechno tomu nasvědčuje.

 

My ale ještě nejsme plně připraveni!

 

Bez domu, útulku, Mariánského společenství v Brtničce –

brtnicka01

Znovu si připomeňte význam útulku v Brtničce/Opatově: https://petrabostlova.wordpress.com/2016/12/01/zjeveni-panny-marie-ktere-vas-prekvapi-ferdinand-zvonimir-habsbursky-pristi-nas-cesky-kral-ktery-sjednoti-evropu-a-vyzene-antikrista/

 

A bez domu, útulku, Mariánského společenství v Čikově:

cikov1

 

…naše činnost a pomoc pro vás po vystoupení Antikrista, opakuji: bez těchto dvou domů – útulků posledního času, by dostala dost zásadní ránu!

 

Nejnovější zjevení Panny Marie, dnes, 8.1.2017, nad ránem:

„Mé milované děti,

vedeni Duchem Svatým konáte v Pánu. Zachránila jsem pro Vás Sopotnici a ochránila i Štikov+, kde s vámi setrvám v modlitbách a budu vám, zejména Mojí milované dceři Petře, dávat osobní vidění. Obnovte kostel. 
Modlete se, prosím, za Mé milované děti z komunity Dvanácti kmenů. Jejich víra není dokonalá. Jejich srdce jsou čistá. Jejich pronásledování převeliké. Skloňte se ve svých modlitbách i za jejich spásu a“ …máme se nechat jimi inspirovat, „jak konati v komunitě a jak stvořiti komunitu Církve zbytku v časech blížícího se pronásledování. 
Modlíce s vámi žehnám vám
Panna Maria“
+ Tak Pannya Maria říká Čikovu, dříve se jmenovala obec totiž Štikov.

 

PROSÍM, POMOZTE NÁM!

 

MÁME NA TO POSLEDNÍ TÝDEN – STÁT SE – Mariánské společenství – OBOU DOMŮ VLASTNÍKY

 

Bez těchto domů – kam se utečete pro pomoc, až budete potřebovat? Zatím moc kapacity pro ubytovací prostory ( a hospodářskou činnost na obživu pro vás a nás) , bez těchto dvou domů, které nám určila Panna Maria, moc nemáme!

 

Abychom se stali vlastníky domu v Brtničce, chybí nám stále ještě 320 000 korun, a na dům, útulek v Čikově 100 000 korun.

 

PROSÍM, POMOZTE NÁM

 

Čísla účtu Mariánského společenství, kam můžete posílat vaše příspěvky, již znáte: číslo účtu pro Českou republiku je: 2200438778/2010, číslo účtu pro Slovenskou republiku je: 2200438778/8330

 

Děkujeme vám!

 

Nezapomínejte se za nás také modlit, prosím, děkujeme.

 

 

Náš Nebeský Otec nechť vám mnohonásobně oplatí, v Kristu Ježíši, vaše modlitební a finanční účastenství na této činnosti pro naši Nebeskou Rodinu a vaši budoucnost potřebnými milostmi a požehnáním pro vás i vaše rodiny.

 

Pán Ježíš vás mocně žehnej, ochraňuj a veď

 

Vaše Mariánské společenství – Petra Bostlová, Magda, Juraj, Věruška, Ivan a Honzík

fotka

 

 

PANNO MARIA BUDĚJOVICKÁ, ORODUJ ZA NÁS!

pannamariabudejovicka

Reklamy
%d bloggers like this: